نمایندگی پرکینز

نمایندگی پرکینز


مجموعه ایران هیدرولیک مرکزی به عنوان تنها نمایندگی پرکینز به صورت رسمی در ایران میباشد و نزدیک به دو دهه است که از اخذ نمایندگی پرکینز توسط کشور انگلیس در ایران میگذرد و مجموعه ایران هیدرولیک مرکزی با فروش انواع موتور پرکینز و قطعات پرکینز و لوازم یدکی پرکینز به صورت اصل و با گارانتی محصول به مشتریان میگذرد.

نمایندگی پرکینز


این مجموعه به صورت تخصصی و با یک تیم حرفه ای بر روی محصولات ‌پرکینز کار کرده و شما نیز اگر به دنبال یک مرکز خرید لوازم پرکینز اورجینال هستید به تنها نمایندگی پرکینز که توسط مجموعه ایران هیدرولیک مرکزی اداره میشود مراجعه نمایید.

نمایندگی پرکینز


برای خرید قطعات پرکینز و یا قطعات لودر ولوو  از نمایندکی پرکینز با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس گرفته و انواع قطعات پرکینز را سفارش دهید.

 

اطلاعات بیشتر :

سانیر,نمایندگی پرکینز در ایران,برق و الکترونیک,دیزل ژنراتور,ژنراتور و موتور برق,تولید,برق اضطراری,ترانس و منابع تغذیه,ماشین آلات صنعتی,کشاورزی,ساختمانی و راه سازی,لوازم و قطعات,فروش,تعمیر سانیر,تجربه کیفیت,قطعه یدکی پرکینز,قطعات یدکی,مولد,قطعات یدکی پرکینز,لوازم یدکی پرکینز,دیاگ پرکینز,تعمیرات پرکینز,نماینده پرکینز,دیزل ژنراتور Perkins, دیزل ژنراتور پرکینز, ژنراتور برق پرکینز

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :