لوازم یدکی کوماتسو

فروشگاه ایران هیدرولیک مرکزی مرکز پخش لوازم یدکی کوماتسو می باشد.

برای سفارش قطعات و اطلاع از قیمت قطعات تماس بگیرید:

تلفن: 55175971-021

موبایل: 09126883974

در این بخش از فروشگاه ایران هیدرولیک مرکزی به معرفی لوازم یدکی کوماتسو  پرداخته ایم. همانطور که قبل نیز گفته شد، کوماتسو یک برند ژاپنی در زمینه تولید انواع ماشین آلات راهسازی نظیر لودر ، گریدر ، بولدوزر، بیل مکانیکی و غیره می باشد. بیل مکانیکی کوماتسو مدل های مختلفی داشته که همگی آنها جز ماشین های سنگین این کمپانی به شمار می روند. با توجه به کاربرد زیاد ماشین آلات راهسازی، لوازم یدکی کوماتسو نیز بسیار پر کاربرد است. از جمله مواردی که موجب معروفیت بیل مکانیکی کوماتسو شده است می توان به بازو های فوق العاده قوی به همراه توانایی حفر و جا به جایی مقدار زیادی خاک در حجم بالا را مثال زد. در بیل های مکانیکی تولید شده توسط کوماتسو بازو ها به نحوی طراحی شده اند که میتوانند وزن را به صورت مساوی بین بخش های جلو و عقب بیل مکانیکی پخش کرده و موجب تعادل بیل مکانیکی در هنگام کار شوند.

از دیگر ویژگی هایی که بیل مکانیکی کوماتسو دارا است، دقت و ثبات کارکرد قطعات مکانیکی می باشد. استفاده از برخی تکنولوژی های به کار رفته شده در بیل مکانیکی کوماتسو سبب شده است تا شاهد افزایش 10 درصدی قدرت این گونه بیل مکانیکی ها باشیم.

لوازم یدکی کوماتسو یکی دیگر از بخش هایی است که کوماتسو بر روی آن سرمایه گذاری ویژه ای انجام داده است و همزمان با تولید بیل مکانیکی و لودر های قدرتمند در تعداد بالا اقدام به در دسترس قرار دادن لوازم یدکی کوماتسو می نماید تا همه ی افرادی که از ماشین آلات راه سازی این برند خریداری می کنند در زمان نیاز به قطعات کوماتسو به راحتی بتوانند آنرا تهیه نمایند.

کوماتسو علاوه بر توجه نمودن به مبحث قطعات کوماتسو به راحتی و طول عمر دستگاه های تولیدی خود نیز توجه بسیار زیادی می نماید و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود نسبت به کاهش مصرف سوخت و بالا بردن عمر مفید دستگاه ها در کنار راحتی کاربر استفاده کننده از دستگاه اقدامات ویژه ای نماید.

لوازم یدکی کوماتسو

یکی از انواع بیل مکانیکی کوماتسو که می توان از آن به عنوان پرکاربرد ترین بیل مکانیکی کوماتسو نیز یاد کرد مدل PC200 می باشد در این مدل با در نظر گرفتن بازوهای بلند مکانیکی این قابلیت را برای خودرو ایجاد نموده اند تا بتواند حجم وسیعی از انواع پروژه ها را در فضاهای مختلف پوشش داده و بتواند در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی از خاک و مصالح را جا به جا نماید. کوماتسو در زمینه ی تولید قطعات کوماتسو مربوط به این لودر نیز پیشتاز بوده و توانسته است تمام نیاز های کاربران خود را نسبت به تامین لوازم یدکی کوماتسو مربوط به این لودر را پاسخ داده و کاربران بتوانند در سریع ترین زمان قطعات مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

کوماتسو در کنار سایر بخش هایی که به آنها توجه نموده است توجه ویژه ای نیز به راحتی در استفاده از ماشین آلات خود نموده است و این توجه در مدل PC240 به وضوح قابل ملاحظه است زیرا کوماتسو در این مدل سعی داشته تا با طراحی منحصر به فرد کابین راننده و در دسترس قرار دادن تمام کنسول های مورد نیاز وی راحتی بیشتری را برای راننده در نظر بگیرد. این ویژگی ها در کنار در دسترس بودن لوازم یدکی کوماتسو مربوط به این بیل مکانیکی قدرتمند می تواند دلیل مناسبی برای فروش بسیار بالای این دستگاه در کشور های مختلف باشد.

در ادامه به معرفی برخی از لوازم یدکی کوماتسو که به صورت گسترده در کشور های مختلف در دسترس می باشد می پردازیم. پس تا انتها با ما در ایران هیدرولیک مرکزی همراه باشید.

شیر فشار شکن یکی از شیر هایی است که به جهت تنظیم فشار درون هیدرولیک مورد استفاده قرار میگیرد. این لوازم کوماتسو جز قطعاتی است که بر خلاف ظاهر کوچکش تحمل فشار بالایی داشته و میتواند کارایی بالایی از خود نشان دهد. جنس ساخته شده ی این قطعه که جز قطعات کوماتسو به حساب می آید از فولاد کربن مقاوم می باشد که بیشتر از این ماده در ساخت سلاح استفاده می شود. این قطعه دارای حساسیت بالایی در ساخت می باشد تا بتواند در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت نماید و عمر طولانی داشته باشد.

پمپ هیدرولیک کوماتسو نیز از جمله دیگر قطعات کوماتسو می باشد که در زمره ی مهم ترین قطعات کوماتسو نیز به حساب می آید که در خودرو های زیادی نظیر بلدزر، لودر، بیل مکانیکی و لیفتراک و... مورد استفاده قرار میگیرد.

از وظایف پمپ هیدرولیک می توان به فراهم آوردن فشار زیر پمپ موتور اشاره کرد که در شرایطی که جریان پمپ محدود می شود این فشار کمک می کند تا سطح عملکرد پمپ به حد مجاز برسد.

در صورتی که شما نیز جز استفاده کنندگان از محصولات متنوع کوماتسو هستید و اینک به قطعات کوماتسو و یا لوازم یدکی کوماتسو نیاز دارید بهتر است به جای صرف وقت در بازار از بخش های مرتبط با کوماتسو در سایت ایران هیدرولیک مرکزی دیدن نموده و با یک تماس لوازم یدکی کوماتسو مورد نیاز خود را به آسانی خریداری نمایید

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :