قطعات کوماتسو

فروشگاه ایران هیدرولیک مرکزی مرکز پخش قطعات کوماتسو می باشد.

برای سفارش قطعات و اطلاع از قیمت قطعات تماس بگیرید:

تلفن: 55175971-021

موبایل: 09126883974

 شرکت کوماتسو یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماشین های سنگین عمرانی است که در زمینه تولید قطعات مورد نیاز ماشین های مختلف نیز بسیار موفق عمل کرده است. در این بخش از فروشگاه ایران هیدرولیک مرکزی به معرفی و بررسی تعدادی از قطعات کوماتسو می پردازیم.

تسمه سفت کن کوماتسو یکی از قطعات کوماتسو می باشد که برای لودر و بیل مکانیکی قابل استفاده و بسیار پر اهمیت می باشد. درواقع وظیفه کنترل وضعیت تسمه در هنگام کار موتور و بررسی این که زیادی شل یا سفت نباشد بر عهده تسمه سفت کن می باشد و باعث افزایش عمر موتور و تسمه می شود. به علت ارزان بودن این قطعه در هنگام خرابی می توانید آن را به راحتی تعویض کنید.

از دیگر قطعات کوماتسو می توان به چهارشاخ بلدوزر مدل  D355 کوماتسو اشاره کرد که آلیاژی از چند فلز می باشد. این قطعه برای انتقال گشتاور به دیفرانسیل مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه در قسمت متحرک موتور قرار می گیرد و بسیار آسیب پذیر می باشد و به همین دلیل باید دارای کیفیت بالایی باشد.

برای تنظیم و کاهش فشار داخل هیدرولیک از شیر فشار شکن یا رلیف ولو به عنوان یکی دیگر از لوازم یدکی کوماتسو استفاده می شود. این قطعه بسیار کوچک می باشد و انرژی زیادی از فشار داخل هیدرولیک را می گیرد. جنس این قطعه از فولاد کربن می باشد و مقاومت بالایی دارد. کاربرد این قطعه در بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC400-7 می باشد.

قطعات کوماتسو

یکی از قطعات مورد نیاز بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC400-7، سیلندر پمپ می باشد که از دیگر قطعات کوماتسو می باشد. وظیفه این قطعه ثابت نگه داشتن کار انگشتی پمپ داخل هیدرولیک برای ایجاد قدرت لازم برای هیدرولیک می باشد که قابل اتصال بوسیله پلیت والو چپ و راست و پین فشار به هیدرولیک بیل مکانیکی می باشد.

پمپ فرمان لودر کوماتسو که یکی دیگر از قطعات کوماتسو می باشد که برای ماشین آلات سنگین از اهمیت بالایی برخوردار است که وظیفه این قطعه در تمام شرایط سخت و آسان کمک به عملکرد فرمان با سرعت بالاتری می باشد.

پمپ هیدرولیک یکی از مهمترین قطعات کوماتسو می باشد. کاری که پمپ هیدرولیک انجام می دهد این است که وقتی جریان پمپ کم می شود فشار پمپ هیدرولیک عملکرد پمپ را به حد لازم می رساند.

پمپ به عنوان یکی از قطعات کوماتسو  قطعه ای پر اهمیت برای ماشین های راه سازی و عمرانی می باشد. پمپ موتور به علت نوع کاربردی که در موتور دارد و فشار زیادی که برروی آن است زیاد دچار فرسودگی می شود. بنابراین استفاده ازپمپ موتور به عنوان یکی از قطعات کوماتسو در این زمینه نیز شما را در استفاده بهینه از ماشین تان یاری خواهد کرد.

شرکت کوماتسو بسیاری دیگر از قطعات کوماتسو را جهت تکمیل تولیدات خود به بازار عرضه نموده است که از آن جمله می توان به انواع پمپ های لودر کوماتسو، انواع توربوشارژرها، سوپرشارژرها، فیلتر های روغن، رادیاتور، مخزن آب، سوپاپ، سیلندر، پوسته دیفرانسیل برای مدل های مختلف، انواع کیت ها و بسیاری دیگر از لوازم کوماتسو که برای بهبود استفاده از انواع ماشین های عمرانی و ساختمانی می باشد اشاره کرد که استفاده از این قطعات اجازه می دهد تا به جای تعویض ماشین و متحمل شدن هزینه گزاف نسبت به تعمیر آن ها اقدام کنید.

8 / 10
از 6 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :