قطعات بلدوزر

قطعات بلدوزر

بولدوزر از دیگر ماشین آلات راه سازی می باشد که به کمک آن میتوان حجم زیادی از کار ها در زمان کوتاهی انجام داد. استفاده از بولدوزر در دو حالت چرخ پلاستیکی و چرخ زنجیری ساخته میشود که هر یک با توجه به خصوصیاتی که دارند دارای قطعات بلدوزر خاصی بوده از مزایای منحصر به فردی برخوردار هستند.

قطعات بلدوزر

قطعات بلدوزر متنوع بوده و در انواع و اقسام مختلف وجود دارد. مزیت هایی که استفاده از بولدوزر های چرخ پلاستیکی استفاده از آن برای فاصله های زیاد ، بالاتر بودن سرعت آن نسبت به نوع چرخ زنجیری، در سرازیری ها کارایی بیشتری نسبت به نمونه چرخ زنجیری دارد.استفاده از بولدوزر چرخ زنجیری مزایایی از قبیل قابلیت حرک در تمامی سطوح به ویژه سطوح خاکی، قابلیت حمل تیغه های بزرگ و کارایی در هر شرایط آب و هوایی را نام برد.

قطعات بلدوزر

بولدوزر ها را بر اساس تیغه ای که حمل میکنند به سه دسته ی تیغه کاربری خاص، تیغه عمومی و تیغه جهت انجام عملیات پاک سازی تقسیم بندی می کنند.  با توجه به این نکته که قطعات بلدوزر بر اساس میزان کارایی بولدوزر دارای استهلاک می باشند از این رو وب سایت ایران هیدرولیک مرکزی در تلاش است تا با در دسترس قرار دادن قطعات بلدوزر برای خریداران  آسودگی خاطر را برای استفاده کنندگان از این ماشین به ارمغان آورد. در صورتی که مایل به خرید قطعات بلدوزر هستید به شما پیشنهاد میکنیم با مراجعه به بخش مربوطه در وب سایت ایران هیدرولیک مرکزی قطعه مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :