بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 4 آذر 1396 در ساعت 14 : 37 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بلدوزر یکی از انواع ماشین آلات سنگین عمرانی می باشد که بوسیله چرخ های زنجیری که در زیر ماشین قرار دارد حرکت می کند. این ماشین دارای یک تیغه در جلوی ماشین می باشد که توانایی حمل و جابجایی خاک، شن، ماسه و بسیاری دیگر از مصالح را در حجم های بالا دارد.

 کاترپیلار بزرگ ترین شرکت تولید ماشین های سنگین و عمرانی است که در آمریکا قرار دارد. بلدوزر کاترپیلار در مدل های مختلف از جمله D6، D7، D8، D8N،  D7Nو دیگر مدل ها تولید شده است که خریداران بلدوزر کاترپیلار بر حسب احتیاجات خود یکی از آن ها را انتخاب و خریداری می کنند.  کیفیت و کارایی بالای بلدوزر کاترپیلار باعث شده تا این ماشین طرفداران بسیاری در کل جهان داشته باشد.

شرکت کاترپیلار، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از مشتری با تولید قطعات بلدوزر کاترپیلار کرده است و با خدمات پس از فروش و پشتیبانی ماشین های تولیدی خود، در جهت جلب رضایت مشتری بسیار موفق عمل کرده است.

به طور طبیعی بعد از گذشت مدت زمان طولانی که از بلدوزر کاترپیلار استفاده می شود برخی از قطعات بلدوزر کاترپیلار دچار خرابی و استهلاک می شود و ماشین، کارایی اولیه خودش را از دست می دهد. لوازم یدکی بلدوزر کاترپیلار عبارتند از قطعات موتوری، قطعات گیربکس، لوازم هیدرولیک، لوازم جک، لوازم چرخ، زیربندی و لوازم برقی که هر کدام ا این ها شامل قسمت های مختلفی هستند. درنتیجه یکی از مهم ترین کارهایی که شرکت کاترپیلار انجام می دهد تامین قطعات قسمت های مختلف بلدوزر کاترپیلار می باشد.

با استفاده از قطعات بلدوزر کاترپیلار هنگام خرابی ماشین نیازی به تعویض آن با توجه به قیمت بالای آن نخواهید داشت و با کمترین هزینه و تعویض قطعات مستهلک یا خراب شده می توانید به راحتی مجددا از بلدوزر با کارایی اولش بهره بگیرید.

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با سابقه طولانی در زمینه ماشین های سنگین و تامین قطعات بلدوزر یکی از شرکت هایی می باشد که اقدام به تامین قطعات بلدوزر کاترپیلار برای مدل های مختلف کرده است و شما می توانید با مراجعه به سایت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :